Влада Полтави назвала страйк перевізників шантажем і тероризмом (ВІДЕО)

Заступник мера Олексій Чепурко розповів, що вже підписав попередження на трьох перевізників по близько 19 маршрутах, а наступним кроком стане розірвання з ними договорів

Влада Полтави назвала страйк перевізникі…

12 грудня, під час засідання виконкому Полтавської міськради розглянули рішення щодо затвердження коефіцієнту пасажирів-пільговиків новим перевізникам та обговорили сьогоднішній страйк водіїв, який спричинив транспортний колапс у місті, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Заступник начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку Сергій Шпак доповів, що зазначений проект рішення щодо визначення та затвердження коефіцієнта пасажирів-пільговиків дозволить трьом новим перевізникам, з якими було укладено тимчасові договори, виділити кошти за листопад місяць.

Заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко зазначив, що члени виконкому затвердять коефіцієнт, що покаже їх принципову позицію та сприяння вирішити проблему, на відміну від перевізників.

"Сьогоднішні дії перевізників підтверджують, що простого рішення даної проблеми немає. Шантаж і тероризм, шляхом якого вони пішли, буде для них малоефективним", - наголосив Чепурко.

Також заступник мера розповів, про те, що вже підписав попередження на трьох перевізників-порушників по близько 19 маршрутах, а наступним кроком стане розірвання з ними договорів.

"Ситуація має завершитись домовленостями і компромісами. Зі сторони влади є налаштованість на вирішення проблеми, проте перевізники адекватних пропозицій не висувають", - додав Чепурко.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 11 грудня, Асоціація перевізників Полтавщини у соцмережах анонсувала про продовження свого страйку та попередила про те, що 12 грудня до 09:00 на дороги не виїде жодна одиниця приватного транспорту. Протестувальники виконали обіцянку і полтавці знову були змушені страждати через протистояння перевізників та влади.

Дістатись вчасно до місця призначення ранком 12 грудня було практично нереально. На зупинках виднілись лише поодинокі маршрутки, які не вирішували проблему транспортного колапсу. Полтавці більше години стояли у чергах на зупинках, а тролейбуси були переповнені вщент.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook