У Полтаві зіткнулися "ВАЗ" і Volvo, внаслідок ДТП постраждала жінка
Аварія сталася поблизу ПД "Листопад" на вулиці Соборності
- Полтава
-
29 січня 2020 12:17

Сьогодні, 29 січня, близько 08:00, у Полтаві на вулиці Соборності, поблизу ПД "Листопад" зіткнулися автомобілі "ВАЗ" і Volvo. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Коло.
За словами речниці патрульної поліції Полтавщини Катерини Григоренко, водій "ВАЗу", що їхав з вулиці Ватутіна, виїхав на дорогу з одностороннім рухом, не "пропустив" керманича Volvo, який їхав по головній дорозі в напрямку вулиці Сінної, в результаті чого відбулося зіткнення.
На місце події викликали карету Екстреної медичної допомоги, одну з учасниць аварії госпіталізували.
Фото: Коло
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 27 січня, близько 16:00, в селі Великі Будища Диканського району Полтавщини зіткнулися автомобілі "Део Ланос" (під керуванням 27-річного мешканця Диканського району), і "ГАЗ-69" (за кермом перебував 56-річний житель Диканьки). Внаслідок ДТП травмувалися водій вантажівки і двоє пасажирів легковика (24 та 28 років). Їм надали медичну допомогу на місці.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 11:39Студента, що наводив російські ракети і дрони на центральні регіони України, затримала СБУ
- 11:36У Полтаві відкривають "Парк Легенд" із "живими" велетнями та тролями ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 11:37Полтавчанин намагався ввезти в Україну колекцію монет XIX-XX століть (ФОТО) ФОТО
- 12:30Скандальний банк через суд "рейдерить аграрне підприємство на Полтавщині, — ЗМІ
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 23:45На Полтавщині через негоду зникло світло
- 20:25На Полтавщині копачі випадково знайшли бивень мамонта ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 12:48Під час комбінованого удару по Полтавщині було уражено газотранспортну та нафтопереробну інфраструктуру, - Міненерго
- 11:18Після російського обстрілу в Кременчуці знаходять нерозірвані касетні боєприпаси, — мер
- 08:32В ніч на 19 серпня під масованим ударом опинилися два райони Полтавщини
- 14:28Синоптики уже сьогодні прогнозують погіршення погоди
- 12:00 Напередодні переговорів Зеленський-Трамп. Логіка сторін