У Полтаві знову заговорили про ліквідацію районних рад міста

Відповідна електронна петиція опублікована на сайті Полтавської міськради

У Полтаві знову заговорили про ліквідаці…

21 жовтня на сайті Полтавської міськради з'явилась електронна петиція до міської влади №412 під назвою "Ліквідація районних в Полтаві рад та перерозподіл коштів з їх фінансування на лікування дітей", повідомляє Depo.Полтава.

Автор петиції Дмитро Таран пропонує ліквідувати районні у місті ради: Київську, Подільську та Шевченківську: "У багатьох містах такі ради ліквідовані, але в Полтаві на утримання керівного апарату рад витрачаються шалені кошти. Цинічним для кожного полтавця є виділення матеріальної допомоги керівникам райвиконкомів (40 000 грн і більше). При цьому функції районних рад обмежені та не є збалансованими".

"Тому враховуючи вищевикладене, просимо Полтавську міськраду ліквідувати районні в місті Полтава ради. Враховуючи дороге та непосильне лікування для полтавських діток (зокрема онкохворих), просимо закумульовані кошти завдяки ліквідації районних рад, направити на лікування полтавських дітей", – підсумовує Дмитро Таран.

Для розгляду міськрадою петиція повинна набрати 250 голосів мешканців Полтави.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що очільник фракції ВО "Свобода" в Полтавській міській раді Юліан Матвійчук не чекаючи петицій від полтавців запропонував ліквідувати районні ради міста і подав на розгляд сесії міськради проект рішення "Про недоцільність утворення Шевченківської, Київської, Подільської районних у місті Полтава рад".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"