У Полтаві звільнили з посади поліцейського, який напав на жінку і студента
Поліція здійснила службове розслідування щодо полісмена, який є одним з учасників стрілянини на вулиці Небесної Сотні 29 вересня
- Полтава
-
1 жовтня 2019 15:15
За результатами службового розслідування комісією ГУНП Полтавщини, звільнили з посади поліцейського, який 29 вересня на вулиці Небесної Сотні разом з приятелем напав на студентів Української академії лідерства і перехожу жінку. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив очільник поліції Полтавщини Андрій Замахін, пише Depo.Полтава.
Також звільнили з посад керівництво полісмена-хулігана. Як стверджує Замахін, матеріали службового розслідування будуть направлені до Територіального Державного бюро розслідувань для приєднання до матеріалів кримінального провадження.
Нагадаємо, що 29 вересня, близько 22:00, у Полтаві на вулиці Небесної Сотні двоє двоє нетверезих чоловіків напали на жінку, прямо під вікнами її будинку. За полтавку вступився перехожий: між трьома чоловіками зав'язався конфлікт, який переріс у бійку. Крики жінки почув її чоловік, який в цей момент перебував вдома. Він викликав поліцію і побіг рятувати дружину, прихопивши травматичний пістолет (який має на законних засадах). Чоловік здійснив декілька пострілів вгору, аби втихомирити хуліганів. Вже за декілька хвилин на місце події прибули слідчі і патрульна поліція.
Правоохоронці встановили особи хуліганів і доставили їх у лікарню на медосвідування. У поліції розпочали кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією спричинення тілесних ушкоджень (перехожому, який вступився за жінку). Також вирішується питання щодо відкриття кримнального провадження по факту нанесення легких тілесних ушкоджень потерпілій (на її тілі виявили синці та садна).
Вже 30 вересня з'ясували, що жертвами двох хуліганів стали також двоє студентів Української академії лідерства. Один з нападників кинувся на 17-річного студента з битою, а дівчині вдалося заховатися від хуліганів в одному з під'їздів житлового будинку та викликати поліцію. Побитий студент теж відірвався від кривдників, тому вони й вирішили "перемкнути увагу" на жінку. Хлопця забрала з місця події "швидка". Через сильну внутрішню кровотечу медики змушені були терміново здійснити операцію по видаленню селезінки.
Пізніше виявилося, що одним з хуліганів є працівник батальйону патрульної служби особливого призначення "Полтава", про що свідчить витяг з Єдиного реєстру досудового розслідування.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:28В Україні сіють озимину
- 20:56Прикриваючись війною троє посадовців "Полтаваобленерго" купували неіснуючі трансформатори
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:33Російський удар по Крюківському залізничному мосту через Дніпро: Потяги курсуватимуть зі змінами маршруту
- 09:50 Рашисти поцілили в залізничний міст на Полтавщині: Є проблеми з рухом потягів
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 11:39Студента, що наводив російські ракети і дрони на центральні регіони України, затримала СБУ
- 11:36У Полтаві відкривають "Парк Легенд" із "живими" велетнями та тролями ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 11:37Полтавчанин намагався ввезти в Україну колекцію монет XIX-XX століть (ФОТО) ФОТО
- 12:30Скандальний банк через суд "рейдерить аграрне підприємство на Полтавщині, — ЗМІ
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 23:45На Полтавщині через негоду зникло світло
- 20:25На Полтавщині копачі випадково знайшли бивень мамонта ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній