У Полтавській міськраді ініціювали усунення "команди Матковського" від влади

У проекті рішення йдеться про звільнення з посад заступників міського голови Андрія Ляміна, Людмили Бойченко та Віталія Нікіпєлова, яких на посади делегувала фракція ББП в Полтавській міськраді

Депутати міськради від фракції "Самопоміч" подали на сесію проект щодо звільнення трьох заступників міського голови Полтави. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сторінку "Об'єднання "Самопоміч" – Полтава" у facebook.

У проекті йдеться про звільнення першого заступника міського голови Андрія Ляміна, заступника з гуманітарних питань Людмили Бойченко та заступника з питань діяльності виконавчих органів Віталія Нікіпєлова. Їм закидають неналежне виконання посадових обов'язків.

"Представники "Самопомочі" вважають, що вже протягом тривалого часу ці посадовці нехтують інтересами полтавців. Натомість обслуговують особисті інтереси депутатів міської фракції БПП, яка і висунула їх на посади. Фактично, ці чиновники не є самостійними в ухваленні важливих рішень, а лише виконують вказівки голови фракції Андрія Матковського та колишнього заступника міського голови Михайла Шевченка, який, не перебуваючи у складі виконкому і не маючи ніякої посади, використовує особистий кабінет першого заступника і у "ручному режимі" керує підпорядкованими фракції БПП управліннями", - говориться в повідомленні.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 26 червня на сесії Полтавської міськради очільник фракції БПП Андрій Матковський заявив про вихід фракції з депутатської більшості, в яку також входять "Рідне місто", "Самопоміч" та СДП.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава