У Великодні та поминальні дні Полтавою курсуватиме додатковий транспорт

На Великдень влада Полтави виділила дев'ять одиниць додаткового транспорту, а в поминальні дні  - близько 14-ти

Сьогодні, 3 квітня, під час засідання виконкому Полтавської міськради ухвалили рішення про залучення додаткової кількості транспорту у Великодні та поминальні дні, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Очільник відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку виконкому Полтавської міської ради Євгеній Якуба зауважив, що враховуючи значне збільшення пасажиропотоку на цей період слід подбати про безпеку містян і якість перевезення пасажирів. У Великодні свята курсуватиме ще дев'ять одиниць транспорту а на поминальні дні - близько 14-ти.

У ніч з 27 квітня на 28 квітня містом курсуватимуть: чотири тролейбуси на маршруті "Південний вокзал - Центр - м-н Браїлки - м-н Половки - м-н Алмазний - Південний вокзал" - по два у зустрічних напрямках; два автобуси за маршрутом № 21 "Кільцевий" ТОВ "Люкс-Полтава 2009"; два автобуси за маршрутом № 20 "Кільцевий" та один автобус ТОВ "Євробус Полтава" за маршрутом "Центр - Хрестовоздвиженський монастир" з кінцевою зупинкою і розворотом біля монастиря.

5 та 6 травня 2019 року полтавців обслуговуватимуть: додаткові тролейбуси за маршрутами № 2 "Південний вокзал - с.Розсошенці" та № 7 "Інститут зв'язку - с.Розсошенці (ч/з Половки, Алмазний)"; два автобуси за маршрутом "м-н Огнівка - Розсошенське кладовище"; 10 автобусів за маршрутом № 33 "с.Яківці - Дендропарк - Розсошенське кладовище" та один автобус за маршрутом "вул.Б.Хмельницького – Затуринське кладовище"; два автобуси за маршрутом "м-н Браїлки - м-н Половки - Розсошенське кладовище".

5 та 6 травня рух транспорту приватних перевізників з кінцевого пункту с. Дублянщина буде продовжено до Затуринського залізничного переїзду, а з кінцевого пункту с. Розсошенці - до кладовища.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 1 квітня на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади з проханням створити на земельній ділянці зі ставками що знаходится між Половками и Садами - Центральний Парк Відпочинку. 


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава