В Умань для святкування єврейського Нового року вже прибули майже 2 000 хасидів
З 23 вересня черкаські рятувальники перейшли на посилений варіант несення служби
- Полтава
-
24 вересня 2019 13:56

Станом на ранок 24 вересня до міста Умань на Черкащині прибули близько 1930 хасидів-паломників, які відзначатимуть тут найголовніше єврейське свято Рош-Га-Шан (єврейський Новий рік). За безпекою під час святкування слідкуватиме спеціальний зведений загін Управління ДСНС Черкащини, повідомляє Depo.Черкаси з посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС України у Черкаській області.
Починаючи з 23 вересня черкаські рятувальники перейшли на посилений варіант несення служби і розгорнули спеціальний наметовий табір. До складу загону увійшли сили пожежно-рятувальних підрозділів з сусідніх районів області, а також фахівці відділення водолазних рятувальних робіт, групи піротехнічних робіт, відділення радіаційого, хімічного та біологічного захисту та медичної служби з аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління.
У випадку ускладнення обстановки під час святкування Рош-Га-Шана, додатково залучать бійців ДСНС з Чернігівської і Житомирської областей.
Нагадаємо, у період з 29 вересня по 1 жовтня, в Умані хасиди з усього світу будуть святкувати Рош а-Шана - Новий рік за іудейським календарем. Участь у релігійних заходах планують взяти кілька десятків тисяч паломників.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:52На 15 років за ґрати відправили полтавця, що зґвалтував 13-річного хлопчика з інвалідністю
- 09:02"УЗ" запускає додатковий поїзд між Полтавщиною та Київщиною (ГРАФІК)
- 23:28В Україні сіють озимину
- 20:56Прикриваючись війною троє посадовців "Полтаваобленерго" купували неіснуючі трансформатори
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:33Російський удар по Крюківському залізничному мосту через Дніпро: Потяги курсуватимуть зі змінами маршруту
- 09:50 Рашисти поцілили в залізничний міст на Полтавщині: Є проблеми з рухом потягів
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 11:39Студента, що наводив російські ракети і дрони на центральні регіони України, затримала СБУ
- 11:36У Полтаві відкривають "Парк Легенд" із "живими" велетнями та тролями ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 11:37Полтавчанин намагався ввезти в Україну колекцію монет XIX-XX століть (ФОТО) ФОТО
- 12:30Скандальний банк через суд "рейдерить аграрне підприємство на Полтавщині, — ЗМІ
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 23:45На Полтавщині через негоду зникло світло