Вартість ремонту автодороги "Київ - Харків" в межах Полтави може зрости майже на третину

Через аварійний каналізаційний колектор було вирішено збільшити товщину автодороги

Вартість ремонту траси М-03 "Київ - Харків" в межах міста додатково зросте на майже 56 млн грн. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на PTV Полтавське Телебачення.

Нещодавно робітники виявили, що місце ремонту затопило каналізаційними водами. Поряд несправний колектор, але його поки що не чіпатимуть. Вирішили збільшити товщину дороги. "У нас товщина нашої дороги збільшується, роботи збільшуються: було 50 см, а стало - 100. Я думаю, що здорожчання вийде на рівні 30-40%. Якщо навіть і не зроблять колектор, дорога буде стояти й буде витримувати ті навантаження, які зараз є", - зазначив директор підприємства "Агентство місцевих доріг Полтавської області" Олексій Басан.

Підрядник "Росдорстрой" відновить ремонтні роботи вже з наступного тижня. Де братимуть гроші на додаткові роботи - замовники ще не вирішили.

Нагадаємо, що ремонт автодороги М-03 "Київ - Харків" у межах Полтави розпочали у листопаді 2018 року. Початкова вартість робіт – 142 млн грнь. Фінансування відбуватиметься навпіл з обласного та міського бюджетів.

Фото/ Сергій Колодій

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава