Вартість ремонту скандального мосту на Полтавщині зросла із 48 до майже 80 млн грн

Депутати Полтавської облради планують звернутися до правоохоронців щодо перевірки на предмет використання бюджетних коштів при проведенні капітального ремонту мосту через Сулу поблизу Засулля

Вартість ремонту скандального мосту на П…

Сьогодні, 10 вересня, на засіданні постійної комісії Полтавської облради з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв'язку депутати заслухали інформацію Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації про капітальний ремонт мосту через річку Сулу. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт Полтавської обласної ради.

Як з'ясували депутати, будівельні роботи на об'єкті відбуваються без належного дотримання проектної документації, ТОВ "Мостопроект" не доопрацювало проектні рішення робочої документації та відмовилося від авторського нагляду, хоча й отримало за це чималі кошти. Завершення робіт очікується до кінця 2019 року, але їхня вартість із 2018 року зросла з 48 млн грн до майже 80 млн грн.

На пропозицію голови комісії Ігоря Сірика, комісія рекомендувала сесії обласної ради звернутися до правоохоронних органів щодо проведення перевірки на предмет використання бюджетних коштів при проведенні капітального ремонту мосту через Сулу та до Державної архітектурно-будівельної інспекції щодо правомірності виконання відповідних будівельних робіт.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 30 травня на міжнародній автомобільній дорозі М-03 "Київ - Харків", поряд з постом патрульної поліції, жителі Лубенського району Полтавщини перекрили рух транспорту. Протестувальники вимагали продовження ремонту мосту через р. Сула в с. Засулля Лубенського району.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook