Весна за розкладом: У Полтаві зацвіла екзотична магнолія

Екзотичне дерево, яке росте на території Полтавської державної аграрної академії, вкрилось білосніжним цвітом

Цьогорічна весна у Полтаві не забарилась – на території Аграрної академії вкрилось білим цвітом дерево магнолії кобус, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Цей рід чарівних рослин названий іменем французького ботаніка П'єра Маньоля. Всього на території академії чотири дерева магнолії, першу висадили у 1976 році. Зауважують, що кожна з них розпускається в різний час. Ті дерева, що ховаються у затінках, чарують квітками пізніше. 

"Існує легенда, за якою квітки магнолій − це душі дівочі. Вони розпускаються навесні, щоб віддати їй своє тепло. І справді, температура повітря в бутонах завжди на кілька градусів вища за навколишню. Навіть жуки, а вони запилюють квітки магнолій, заповзають туди на ніч, ховаючись від заморозків", - пишуть на сайті Полтавської аграрної академії.

ФОТО/ Сергій Колодій

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що з настанням квітня у Полтаві запанувала справжня весна -  пригріває сонечко, в очах зарябіло від зелених барв, а вечори стали ідеальними для піших прогулянок. Синоптики прогнозують декілька вітряних і дощових днів попереду, проте вже невдовзі погода налагодиться. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава