Копи Полтавщини затримали жителя Дніпра з арсеналом зброї у автівці
Правоохоронці розшукали 59-річного чоловіка, який погрожував фізичною розправою та зброєю, після чого зник з місця події на автомобілі
- Полтава
-
27 лютого 2019 10:15

На Полтавщині працівники сектору реагування патрульної поліції Решетилівського відділення отримали орієнтування, що в одному з населених пунктів Кобеляцького району невідомий чоловік погрожував фізичною розправою та зброєю, після чого зник з місця події на автомобілі. Про це повідомили у прес-службі поліції Полтавщини, пише Depo.Полтава.
Менш ніж за годину на території Решетилівського району правоохоронці зупинили вказаний в орієнтуванні автомобіль, за кермом якого був 59-річний житель міста Дніпро. В салоні авто знайшли обріз мисливської рушниці. Окрім того, чоловік добровільно надав для огляду ще вісім набоїв 16 калібру. При перевірці поліцейські встановили, що номерні позначки на частині прикладу та частині стволів були знищені шляхом механічного пошкодження.
Зброю вилучено та направлено на експертизу. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. На даний час триває слідство.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 25 лютого до поліції Полтави надійшла інформація про те, що на вулиці Мазепи було виявлено предмет, схожий на гранату. На місце події виїхала слідчо-оперативна група і фахівці-вибухотехніки. Небезпечну знахідку, подібну на гранату Ф-1, вилучили та направили на експертизу.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО