Від тренера з плавання до секретаря міськради: Шамота розповів про трудовий шлях (ВІДЕО)

Олександр Шамота має дві вищі освіти, а до політичної діяльності працював викладачем з плавання та тренером фітнес-клубу

Сьогодні, 19 вересня новообраний секретар Полтавської міськради Олександр Шамота розповів представникам ЗМІ про свій трудовий шлях та досвід керівної роботи, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Першим місцем роботи Шамоти ще на третьому курсі студентських років була Дитяча юнацька спортивна школа № 3. З 2001 по 2003 рік він обіймав посаду викладача з плавання у басейні "Дельфін".

Після цього секретар міськради працював у фітнес-клубі "Вітамін". Говорить, пройшов шлях від тренера до генерального директора мережі фітнес-клубів.

Олександр Шамота має дві вищі освіти – він з відзнакою закінчив факультет фізичного виховання Національного педагогічного університету імені Володимира Короленка та має диплом факультету управління персоналом Міжрегіонального інституту підвищення кваліфікації.

Нагадаємо, 14 вересня під час другої частини пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради сьомого скликання звільнили з посади міського голову Олександра Мамая. За відповідне рішення проголосували 29 депутатів.

А під час таємного голосування за нового секретаря Полтавської міськради 27 депутатів погодили на цю посаду очільника фракції "СДП" Олександра Шамоту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава