Від влади Полтави вимагають відремонтувати дорогу та тротуар по вулиці Кучеренка

Відповідна електронна петиція опублікована на сайті Полтавської міськради

Від влади Полтави вимагають відремонтува…

12 вересня на сайті Полтавської міськради з'явилась електронна петиція до міської влади №390 під назвою "Облаштування дороги та тротуару по вул. Кучеренка", повідомляє Depo.Полтава.

Автор петиції Кирило Решетнік звертає увагу влади Полтави на жахливий стан проїзної частини дороги, тротуару та освітлення по вулиці Кучеренка вздовж приватного сектору, а саме від будинку № 9 по вул. Кучеренка до вул. Володимира Степанюка (раніше Дундича) с. Рибці: "Дана ділянка є однією з основних доріг, що сполучає м. Полтава з селищем Рибці. Приватний сектор вздовж вулиці Кучеренка також майже повністю забудований і заселений. Діти та їх батьки не мають можливість безпечно дістатися до дитячого садочку, школи та роботи пішки. Проїзд на автомобілях також вкрай ускладнений. Мами з дитячими візочками взагалі не мають можливості самостійно пересуватись на даному відрізку дороги".

Для подальшого розгляду міськрадою петиція повинна набрати 250 голосів.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на сайті Полтавської міськради з'явилась електронна петиція до міської влади №379 під назвою "Ремонт дороги по вул. Сонячній, пров. 2-й Прорізний та вул. Попова".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook