Вінницьке явище HYPNOTUNEZ підкорило Полтаву

Попри нетривалу історію існування, гурт має шанувальників не лише у рідному місті, а й по всій Україні

Вінницьке явище HYPNOTUNEZ підкорило Пол…

Учора, 15 грудня, Полтаву з концертом відвідав оркестр дикого, круто звареного свінгу та джазу - вінницький гурт HYPNOTUNEZ, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Попри те, що вінничани приїхали з концертом вперше, численна полтавська публіка зустріла гостей радісно та тепло. Потанцювати під джазові мелодії забралося чимало бажаючих, тож у пивниці "Сто доріг" зарані звільнили місце для танців.

З перших хвилин надзвичайно енергійний вокаліст Герич Луідзе налаштував слухачів на свою хвилю. Енергійності та харизми йому не позичати: окрім цікавої зовнішності, сценічний образ Луідзе доповнює масивний контрабас. Він, наче вірний та бойовий друг, допомагає вибудувати з кожної композиції інструментальний шедевр. Сам вокаліст невтомно працює над собою та постійно розвивається. Говорить, що натхнення та енергійність черпає з музики, яку грає, якісного кіно та цікавих книг.

Вінницьке явище HYPNOTUNEZ підкорило Полтаву - фото 1

"В кіно полюбляю артхаус, старе, чорно-біле, і звичайно ж Тарантіно. Читаю Маркеса, Борхеса. Латиноамериканська проза - це найкраще, що я читав", розповів Герич Луідзе.

За словами учасників колективу, HYPNOTUNEZ - це не просто музика, а явище. Їхня найвища ціль на сцені: слухачі повинні сприймати HYPNOTUNEZ не лише як музичний колектив, а насичуватися атмосферою, яку передає гурт. Проте квартет чесно зізнається: такого ефекту на живих виступах вдається досягти не завжди, не вистачає чіткості, ясності, кристальності звуку для зрозумілості текстів.

"Ми приділяємо велику увагу саме ліриці наших композицій. Я роблю з них маленькі історії. Причому, пробую використовувати небанальні звороти, надати текстам пісень алегорію, ідіоми. Сподіваюся, що слухач, якщо не на концертах, то в записах зверне на них увагу", додає Луідзе.

Вінницьке явище HYPNOTUNEZ підкорило Полтаву - фото 2

Не дарма говорять, що найкраще текст зможе прочитати лише його автор. Тож вокаліст виконує на сцені власні авторські композиції, щоправда, здебільшого, англійською мовою. Мовний бар'єр не став на перепоні розуміння та єднання слухачів з музикантами. Кожна композиція супроводжувалася шаленими оплесками, а наприкінці гурт двічі викликали "на біс" і довго не хотіли відпускати після концерту.

Попри нетривалу історію гурт має в Полтаві своїх шанувальників. Вперше HYPNOTUNEZ завітав до Полтави наприкінці серпня цього року та став одним з найгучніших відкриттів фестивалю "Vorskla-Rock'n'Ball-2015".

Вінницьке явище HYPNOTUNEZ підкорило Полтаву - фото 3

Гурт існує два роки. За словами Луідзе, попри відсутність музичної освіти, всіх учасників колективу можна назвати професійними музикантами. Кожен з них віддає HYPNOTUNEZ всі сили та енергію. Саксофоніст Тимур Ахтамов навчався у медуніверситеті, потім покинув його заради музики. Музичну освіту має лише гітарист Олег Прокопчук, який окрім гурту, працює у філармонії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme