Влада Полтави готова найближчим часом підвищити тарифи на проїзд в громадському транспорті

Перевізники та депутати міськради домовилися про ціну на квиток в автобусі у 5 грн

Сьогодні, 19 квітня, у Полтавській міськраді відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. Серед іншого, депутати розглянули питання щодо найшвидшого підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Під час слухання звернення депутата від БПП Віталія Павлія про незадоволення мешканців Рибців роботою пасажирського транспорту, перевізники висунули вимогу щодо негайного погодження підвищення вартості проїзду до 5 грн. Інакше вони будуть вимушені скоротити кількість автобусів на маршрутах, а надалі і взагалі припинити роботу, і тоді на місто очікує транспортний колапс. Вимоги перевізників підтримали очільник фракції ВО "Батьківщина" Олег Бєлоножко та заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко, який зазначив, що собівартість квитка на КП "Полтаваелектроавтотранс" складає 2,97 грн, але квиток коштує 2 грн. У блокуванні підвищення тарифів обоє звинуватили одну з депутатських фракцій, ймовірно маючи на увазі фракцію СДП та секретаря міськради Олександра Шамоту. Представник СДП Юрій Синяк зазначив, що саме члени "Батьківщини" проігнорували попередню депутатську комісію, де мали обговорити питання тарифів на проїзд. Під час обговорення перевізники та депутати домовилися, що наступного тижня, після надходження усіх документів, відбудеться ще одне засідання комісії, після якої рішення винесуть на розгляд виконкому. Віталій Павлій також зауважив, що в пропозицію про підвищення тарифів за проїзд треба внести пункт щодо відповідальності перевізника за технічний стан автобусів.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 3 грудня 2018 року на апаратну нараду у Полтавській міськраді прийшли перевізники з вимогою підняти тарифи за проїзд у громадському транспорті. За словами протестувальників, ціну у 4 гривні затверджували ще в 2013 році, а з того часу ціни на пальне та запчастини встигли зрости втричі. Відповідно до актуальних, на їх думку, розрахунків тариф за проїзд має складати щонайменше 8 гривень. Представники влади, в свою чергу, назвали такі тарифи нездійсненною мрією перевізників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава