Влада Полтави роздала містянам понад пів мільйона гривень
Члени виконкому розподілили кошти за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення "Турбота"
- Полтава
-
13 листопада 2019 11:31

13 листопада, під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради розподілили кошти за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава "Турбота" на 2019 рік. Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.
Заступниця начальника Управління соціального розвитку Ірина Шевченко звітувала, що загальна сума коштів згідно проєкту рішення становить майже 537 000 грн. Пропонується здійснити наступні виплати:
- надання одноразової матеріальної допомоги полтавцям за особистими зверненнями на загальну суму 519 960 грн;
- надання одноразової матеріальної допомоги 13 учасникам бойових дій на сході країни на загальну суму 13 000 грн;
- щоквартальна виплата членам сім'ї загиблого ветерана війни, який брав участь в АТО на загальну суму 4 000 грн.
Члени виконкому одноголосно ухвалили дане рішення.
ВІДЕО: Depo.Полтава
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 11 листопада у Полтаві під головуванням секретаря Полтавської міськради Олександра Шамоти відбулося засідання робочої групи щодо проведення напівмарафону "Полтавська зима". Напівмарафон планують на 29 грудня. Початок о 10:00, старт забігу від театру імені Гоголя о 10:30, тривалість – 2,5-3 години. У змаганнях візьмуть участь близько 1000 учасників з різних куточків України, планується приїзд любителів бігу з Білорусі.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:29Після ворожої атаки частина Полтавщини без світла
- 07:01Окупанти вночі атакували дронами Полтавщину
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 11:36СБУ затримала неповнолітнього коригувальника: Наводив ракети по Дніпру та Полтавщині
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:39 Небезпека після обстрілу: Увесь Кременчук у небезпечних кульках - касетних боєприпасах (ФОТО) ФОТО
- 11:01 За ніч ППО знешкодила 260 повітряних цілей над Україною
- 08:49 Табуни "Кинджалів", "Іскандерів", "Калібрів" та "Шахедів" атакували цієї ночі Кременчук
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 10:36 Оборонці неба цієї ночі збили 167 з 194 цілей
- 09:05Нічний жах на Полтавщині: Ворог атакував зі всього, чим міг
- 12:39У Полтаві Tesla влетіла у парковку: Постраждали люди і машини (ФОТО) ФОТО
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 22:28 Для захисту енергетики: В Україні розробляють нові дрони-перехоплювачі
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 09:17Внаслідок нічної атаки на Полтавщині пошкоджені лінії електропередач
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру