Як виглядає Полтавська обласна лікарня після капітального ремонту

9 жовтня запрацювало торакальне та хірургічне відділення лікарні, ремонтні роботи продовжуються
 

Як виглядає Полтавська обласна лікарня п…

У Полтаві триває капітальний ремонт обласної клінічної лікарні, на який спрямували 36 млн грн з обласного бюджету. На п'ятому поверсі хірургічного корпусу вже відкрили нові приміщення. Про це на facebook-сторінці повідомив директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури і ЖКГ Тимофій Голбан, пише Depo.Полтава.

Урочистого перерізання червоної стрічки, пише Голбан, не було, проте торакальне та хірургічне відділення запрацювали вже з 9 жовтня. У обласній лікарні відремонтували та перепланували приміщення, замінили всі мережі, змонтували припливно-витяжну вентиляційну систему та встановили сучасну апаратуру, і це лише частина виконаних робіт.

ФОТО/ Facebook Golban

На першому поверсі лікарні продовжуються ремонтні роботи.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 7 вересня Полтавський навчально-реабілітаційний центр підписав договір на капітальний ремонт будівлі реабілітаційного центру (часткове утеплення фасаду), що розміщений на вулиці Героїв Сталінграду, 16. Очікувана вартість робіт - 972 528 грн. Підрядники мають завершити роботи до 31 грудня поточного року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook