Які сюрпризи готують для полтавців на Новорічні та Різдвяні свята (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Полтавці вже в очікуванні зимових канікул, адже на свята у місті заплановано безліч тематичних заходів як для дорослих, так і для малечі 

Впродовж Новорічних та Різдвяних свят у Полтаві готують насичену програму. На полтавців та гостей міста чекають різноманітні вечірки, театральні прем'єри та постановки, веселі гуляння з концертами і пригощаннями та багато інших сюрпризів.

Depo.Полтава традиційно підготував список найцікавіших подій, аби незабутньо провести зимові канікули.

З приходом Нового року сюрпризи у Полтаві не завершуються, адже попереду – Різдвяні святкування.

9 січня, о 18:00, полтавців запрошують у літературно-меморіальний музей імені Володимира Короленка на прем'єру вистави "Ніч перед Різдвом". Добра та весела зимова казка стане подорожжю у казковий світ Гоголівських героїв, в колоритне українське село мужніх та хоробрих козаків, красивих та вередливих дівчат. Над виставою працюватиме великий творчий колектив у складі 25 осіб.

Вартість – 10 гривень (для дітей), 20 гривень (для дорослих). Вітаються благодійні внески. Необхідна попередня реєстрація, адже кількість місць обмежена.

А завершить цикл новорічно-різдвяних свят у Полтаві зимовий фестиваль "Свято сала", який проведуть 19 січня на Театральній площі та вулиці Соборності. В рамках заходу також відбудеться закриття Головної міської ялинки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #Новий рік