ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З 1 січня у лікарнях Полтави введуть заборону на благодійні внески (ВІДЕО)

Перерахування коштів здійснюватиметься через електронні термінали, безпосередньо на рахунки лікарень, аби уникнути корупції

Depo.
30 листопада 2018 16:25
ФОТО: depo.ua

На сесії Полтавської міськради 30 листопада обговорили питання "Про заборону вимагання благодійних пожертв та посилення заходів з контролю за їх надходженням і використанням у закладах охорони здоров'я м. Полтави", повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Депутат від "Рідного міста" Едуард Волков зазначив, що дане рішення попередньо обговорили на бюджетній комісії і внесли доречні правки, після чого вже зі змінами проект пройшов профільну комісію. Волков пояснив, що з 1 січня у лікарнях вводиться заборона збору благодійних коштів у готівковій формі. Перерахування коштів здійснюватиметься через електронні термінали, безпосередньо на рахунки медичних закладів, аби уникнути корупції. Їх встановлять у наступному році.

Окрім того, згідно проекту рішення оренду благодійним фондам у лікарнях буде припинено 31 грудня, і вже з 1 січня вони будуть повідомлені про не продовження договорів.

Рішення ухвалили голосами 32 депутатів.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що за словами депутата міськради Едуарда Волкова, всі полтавські лікарні повинні бути обладнані терміналами для безготівкових благодійних внесків: "Як правило, на території більшості лікарень уже стоять термінали, наприклад, для поповнення мобільного або банківських розрахунків. Я вважаю, що технічно можливо додати туди функцію для переведення коштів до конкретного благодійного фонду. Ми підключимо до співпраці банки та приватних підприємців для встановлення терміналів на території лікарень. Ця ідея має на меті унеможливити передавання готівкових коштів третім особам, без чеків".

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про новини Полтави читайте на Depo.Полтава