З міського бюджету додатково виділять 300 тисяч грн для перспективних спортсменів Полтави

Кошти спрямують для підтримки спортсменів основного складу національної збірної України для участі у Олімпійських іграх в 2020 році

Сьогодні, 23 квітня, о 10:00, у Полтавській міськраді відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства під головуванням Олександра Кудацького, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Члени депутатської комісії розглянули питання щодо виділення коштів на проведення заходів, які стимулюватимуть перспективних полтавських спортсменів основного складу національної збірної України для участі у Олімпійських іграх в 2020 році.

Заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко зауважила, що досягнення п'яти спортсменів, серед яких і Олександр Хижняк, який днями став кращим боксером міжнародного турніру у Грузії, сприяють авторитету міста. Саме тому Управління молоді, сім'ї та спорту виступило з ініціативою виділити додаткові кошти у сумі 300 тис. грн на реалізацію пунктів міської цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава