Запрошення на концерт до Дня молоді роздають в офісі партії мера Мамая

Питання про те, яким чином "Совість України" причетна до концерту, організацією якого займається міськвиконком, так і залишилось без відповіді

Вже в цю неділю, 24 червня у Полтаві на стадіоні "Ворскла" відбудеться масштабний концерт з нагоди Дня молоді, потрапити на який можна лише за запрошенням.

Організацією заходу займається Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому. А отримати квиток можна на вулиці Майдан Незалежності 1, б, де розташовується офіс політичної партії "Совість України".

З самого ранку понеділка в офісі досить людно, аби отримати пропуск на концерт полтавці вишикувались у довгу чергу. З ними і кореспондент Depo.Полтава, який вирішив поцікавитись у співробітників офісу, чому вони "допомагають" їх видавати.

Посеред офісу - величезний плакат з зображенням мера Полтави Олександра Мамая та назвою його партії. Запрошення видали без проблем, а от за відповіддю на питання про причетність до концерту "послали" до адміністрації офісу – за сусідній стіл.

Перевіривши журналістське посвідчення, адміністратор сказала почекати хвилину і пішла вирішувати термінове питання іншої жінки, яка стояла у черзі за запрошеннями для дітей.

Адміністратор так і не повернулась, проте за декілька хвилин підійшла інша співробітниця. Відповіді на єдине запитання не дочекались і від неї, говорить, це не в її компетенції. Натомість жінка попросила залишити особисті контакти та пообіцяла, що у найближчий час нам обов'язково перетелефонує керівництво партії.

З питаннями про організацію концерту наш кореспондент звернувся до прес-служби міської ради. Там розповіли, що ідейним натхненником свята є управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Тож, за відповіддю щодо фінансування концерту та "пункту" роздачі запрошень запропонували звернутись саме до них.

Поспілкуватись з посадовцями так і не вдалося. Тому, аби отримати відповіді на всі питання Depo.Полтава надсилає до міськвиконкому відповідний інформаційний запит.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава