Загін пернатих: У водойми Полтавщини випустили 200 диких каченят

Птахів привезли з розплідника на Харківщині з метою заселення і збереження тваринного світу

ФОТО/ Depo.Полтава

Неподалік Полтави у селі Карпусі в заплаву річки Полузір'я випустили 40 диких каченят, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на UA: Перший

Птахів привезли з розплідника на Харківщині. Директорка Полтавського мисливсько-рибальського господарства Наталія Козлова розповіла, що пернатих новожителів оселили на Полтавщині з метою заселення і збереження тваринного світу. Потурбувались і про місце для підгодівлі каченят, а наглядатимуть за ними єгері. 

Всього на водойми Полтавського мисливсько-рибальського господарства 19 червня  випустили 200 каченят. За словами Наталії Козлової, пернатих "гостей" приймають вже сьомий рік поспіль і встигли випустити понад тисячу птахів.  

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства відкликало лист від 5 червня 2019 року "Щодо погодження будівництва вольєра в мисливських угіддях ПАФ "Подоляка", площею 1130 га". Таке рішення ухвалили через численні звернення та протести мешканців Надержинщинської, Новоселівської та Сем'янівської сільських рад Полтавського району.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава