Заступником голови Полтавської ОДА офіційно призначили Євгена Грекова

Посадовець буде відповідати за юридичний напрямок роботи Полтавської облдержадміністрації, АПК, енергетику, захист довкілля та цивільний захист

Заступником голови Полтавської ОДА офіці…

19 грудня Євген Греков офіційно приступив до виконання обов'язків на посаді заступника Полтавської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на офіційний веб-портал Полтавської ОДА.

Відповідне розпорядження про призначення голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав 18 грудня 2019 року. Греков пройшов спеціальну перевірку стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають відповідального та особливо відповідального становища, та посад із підвищеним корупційним ризиком. Його кандидатуру погодили в Офісі Президента України та в Кабінеті Міністрів України.

Євген Греков буде відповідати за юридичний напрямок роботи Полтавської облдержадміністрації, АПК, енергетику та захист довкілля, цивільний захист.

Довідково: Євген Анатолійович Греков народився 1 жовтня 1981 року у Кременчуці. Проживає у Полтаві. Одружений, виховує двох дітей.

Закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ у 2004 році за спеціальністю "Облік та аудит", також має диплом бакалавра за спеціальністю "Правознавство". Закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого за тією ж спеціальністю. Має наукове звання доцента кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Працював в органах внутрішніх справ (УМВС України в Полтавській області), Полтавському окружному адміністративному суді помічником судді, в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна старшим викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін.

Із серпня 2010 року по грудень 2019 року – асистент кафедри, старший викладач, доцент кафедри Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Є адвокатом та членом Асоціації правників України. Має більше 40 наукових праць, брав участь у законопроектній роботі.

Нагадаємо, що 28 жовтня на виїзному засіданні у Маріуполі на Донеччині Кабінет Міністрів України схвалив низку кадрових питань, серед яких погодження на призначення головою Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова. 12 листопада нового очільника ОДА офіційно представив заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов в залі засідань Полтавської обласної ради.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"