ЗНО-2019: Що треба знати про цьогорічний іспит абітурієнтам Полтавщини

Зареєструватися для участі в ЗНО полтавці можуть до 25 березня, а для проходження ДПА у формі ЗНО – до 18 березня

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася 5 лютого і триватиме до 25 березня, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

У Департаменті освіти і науки розповіли, чого жителям Полтавщини слід чекати від цьогорічного оцінювання. Відтак, атестацію абітурієнти складатимуть з трьох предметів - української мови та літератури, математики або історії України та одного предмету з переліку, який пропонуватиметься.

За попередніми прогнозами, цього року на Полатвщині здаватимуть ЗНО очікується понад 12600 учасників. Серед них 6800 випускників 11 класів, понад 1800 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 2600 студентів закладів вищої освіти, які вступали після 9 класу та випускники минулих років.

Основні підходи до формування мережі пунктів проведення ЗНО-2019
Департамент освіти і науки Полтавської ОДА спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти визначили 9 округів проведення ЗНО: Полтава, Кременчук, Гадяч, Горішні Плавні, Лубни, Миргород, Карлівка, Кобеляки, Пирятин. Пункти проведення ЗНО з певного навчального предмета створюють на територіях, де проживають не менше ніж 450 учасників ЗНО, які його здають.

За словами директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка, ц ьогоріч планується організація пунктів проведення ЗНО на базі 56 закладів освіти Полтавщини. Проведення тестування забезпечуватиме 2700 педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти, які пройдуть відповідне навчання та перепідготовку, як персонал пунктів проведення ЗНО
Зареєструватися для проходження ДПА у формі ЗНО можна до 18 березня.

До 30 квітня зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де будуть зазначені час і місце проведення тестувань. З процедурою реєстрації можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. ЗНО з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов – 27 травня, з англійської мови – 28 травня, з фізики – 30 травня, з історії України – 4 червня, з біології – 6 червня, з географії – 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів розмістять на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня. Результати ЗНО з математики, української мови і літератури та фізики оголосять до 14 червня, з іноземних мов та біології – до 20 червня, з історії України, географії, хімії – до 25 червня.
Реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО триватиме 3 до 20 травня.

Графік проведення оприлюднять до 30 квітня. Результати учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава