Звільнений очільник Теруправління ДБР в Полтаві через суд поновився на посаді

Відповідне рішення ухвалив Харківський окружний адміністративний суд

Суд встановив, що повідомлення про звільнення очільника Теруправління ДБР у Полтаві Володимира Тимошка від 21 травня 2019 року надійшло до територіального управління 23 травня 2019 року. Таким чином очільник ДБР Роман Труба порушив вимоги ЗУ "Про державну службу", за яким письмове повідомлення про звільнення держслужбовець повинен був отримати не пізніше, ніж за сім календарних днів. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Українські новини.

Крім того, йдеться в рішенні суду, лист-повідомлення, відправлене Романом Трубою в Полтавське ТУ ДБР, не містило підстав для звільнення Тимошка. У ньому йшлося тільки про те, що "професійний рівень є недостатнім для організації діяльності підвідомчого територіального управління, що стало причиною провальної ситуації в ряді важливих напрямків роботи, зокрема – організації роботи з кадрами". Докази цього, однак, не були надані.

Суд визнав ці підстави недостатніми для звільнення директора Територіального управління ДБР в Полтаві і скасував дію наказу про звільнення. Крім того, суд зобов'язав директора ДБР надалі утриматися від прийняття рішень про звільнення Володимира Тимошка з посади без узгодження з першим заступником і заступником директора ДБР, посилаючись на ч. 2 ст. 12 ЗУ "Про Державне бюро розслідувань".

Нагадаємо, що Володимир Тимошко в 2017-18 році очолював слідче управління поліції Полтавщини. До минулорічного призначення в Полтаву він керував слідчим управлінням Харківської області. Тимошко працює в органах внутрішніх справ з 1999 року. Розпочинав службу з посади слідчого Київського РВ ХМУ УМВС України в Харківській області. На початку грудня 2018 року Володимир Тимошко очолив новостворене теруправління Державного бюро розслідувань (ДБР)  у Полтаві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook