Місцеві вибори-2020: Хто проходить до Полтавської облради

Найбільше мандатів отримали депутати від "Довіри"

Місцеві вибори-2020: Хто проходить до По…

До Полтавської облради восьмого скликання, за підсумками місцевих виборів-2020, обрані представники політичних партій "Рідне місто", "За майбутнє", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Слуга народу", ВО "Батьківщина" та "Довіра", передає Depo.Полтава із посиланням на "Новини Полтавщини".

Такі дані містяться в оприлюднених обласною ТВК протоколах. ОПОРА дослідила вказані дані.

Згідно з даними, оприлюдненими на засіданні Полтавської обласної ТВК, на виборах депутатів облради було віддано 387089 голосів.

Депутатські мандати отримали:

  • "Довіра" — 66486 голосів (загалом — 16 мандатів);
  • "Слуга народу" — 56840 (14);
  • "За майбутнє" — 52157 (13);
  • ВО "Батьківщина" — 46323 (12);
  • "Опозиційна платформа – За життя" — 41219 (11);
  • "Рідне місто" — 35645 (9);
  • "Європейська Солідарність" — 33641 голос (9 мандатів)

Депутати, обрані у територіальних виборчих округах

Мандати депутатів Полтавської обласної ради у ТВО отримали:

  • "Довіра": Олександр Біленький, Олександр Путря, Юрій Лебедин, Олександр Копелець, Микола Бондар, Валерій Капленко, Олег Діденко, Віктор Кордубан, Василь Стасовський, Валентин Несен, Володимир Куцовол (11 мандатів);
  • "Слуга народу": Олександр Смірнов, Олег Хардін, Іван Гришко, Сергій Жук, Олександр Руденко, Михайло Виноград, Фахраддін Мухтаров, Юлія Цибульська, Ольга Величко (9 мандатів);
  • "За майбутнє": Вячеслав Стеценко, Олександр Ващенко, Геннадій Коваленко, Олексій Матюшенко, Олег Баканов, Руслан Проценко, Ольга Усанова, Олег Дядик (8 мандатів);
  • ВО "Батьківщина": Лариса Босенко, Ірина Степаненко, Юрій Тимоха, Олег Бєлоножко, Віталій Бабак, Денис Терещенко, Володимир Яровенко (7 мандатів);
  • "Опозиційна платформа – За життя": Сергій Савченко, Олександр Сиверин, Євген Корф, Сергій Мазур, Володимир Говоренко (5 мандатів);
  • "Європейська Солідарність": Микола Кульчинський, Юрій Мотрич, Марина Василенко, Вячеслав Мінязєв (4 мандати);
  • "Рідне місто": Олексій Бовдир, Юрій Гриценко, Сергій Сушко (3 мандати).

 Депутати, обрані за єдиними виборчими списками

У єдиному багатомандатному виборчому окрузі обрали:

  • "Опозиційна платформа – За життя": Олег Сазонов (перший кандидат), Руслан Телятник, Валерія Пантюх, Оксана Винниченко, Олег Панкратьєв, Олександр Алексюк (6 мандатів);
  • "Рідне місто": Андрій Удовиченко (перший кандидат), Олексій Чепурко, Олег Фещенко, Тетяна Юрченко, Юлія Устименко, Олександр Кудацький (6 мандатів);
  • "Довіра": Олег Кулініч (перший кандидат), Людмила Корнієнко, Костянтин Копотун, Яніна Аранчій, Іван Близнюк (5 мандатів);
  • "Слуга народу": Олександр Лемешко (перший кандидат), Вячеслав Ждан, Наталія Сухонос, Марина Грекова, Людмила Мірошніченко (5 мандатів);
  • "За майбутнє": Юрій Шаповалов (перший кандидат), Іван Москалик, Світлана Тарашевська, Максим Середа, Наталія Сук (5 мандатів);
  • ВО "Батьківщина": Руслан Богдан (перший кандидат), Сергій Бєлашов, Олександр Олексенко, Іван Сидоренко, Дмитро Кравченко (5 мандатів);
  • "Європейська Солідарність": Наталія Гранчак (перший кандидат), Сергій Бульбаха, Яніна Барибіна, Ігор Процай, Лілія Руроєва (5 мандатів).

Нагадаємо, що стало відомо, кого кияни обрали депутатами Київради на округах. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"