Атракціони у найстарішому парку Полтави готові до відкриття літнього сезону

Експерти здійснили технічний огляд атракціонів парку "Перемога" і допустили їх до експлуатації

ФОТО/ Depo.Полтава

Вчора, 20 травня, у Полтавській міськраді відбулося чергове засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке провела заступниця мера з економічних і соціальних питань Тетяна Юрченко. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську міськраду.

На засіданні обговорили питання готовності атракціонів, а також спортивних та дитячих дворових ігрових майданчиків до сезону 2019 року. Тетяна Юрченко зауважила, що дозволи на розміщення атракціонів у парках та скверах надаватимуть лише після того, як власники потурбуються про всі заходи безпеки. 

Працівники локацій, де розміщуватимуться атракціони, мають пройти курси першої медичної допомоги, мати під рукою аптечку та вогнегасник. Територія навколо атракціонів повинна перебувати у належному санітарному стані, гілки дерев – спиляними. 

Інженер парку "Перемога" Марина Косарич доповіла, що наприкінці квітня була проведена щорічна планова підготовка до відкриття весняно-літнього сезону. Зокрема, технічний огляд атракціонів "Круговий огляд –М", "Сюрприз", "Веселі гірки". За висновком експертів, говорить Марина Косарич", ці атракціони парку допущені до експлуатації. Проте атракціон "Веселі гірки" потребує часткового ремонту - фарбування посадочних кабінок та заміни подіуму атракціонів.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава