Полтавська "Ворскла" на останніх хвилинах гри віддала перемогу португальцям (ФОТО)

Полтавські футболісти забили перший гол на десятій хвилині матчу, проте під кінець гри "Спортинг" не тільки зрівняв рахунок, а й вирвав перемогу

Полтавська "Ворскла" на останніх хвилина…

Вчора, 4 жовтня у Полтаві на стадіоні імені Олексія Бутовського у рамках турніру Ліги Європи відбувся видовищний футбольний поєдинок "Ворскли" та португальського клубу "Спортинг", повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Вже на десятій хвилині гри господарі повели в рахунку і зайняли лідерську позицію. "Ворсклянин" Владислав Кулач із-за меж штрафного майданчика влучив у верхній лівий кут воріт.

Та португальці не збирались поступатись і пішли в атаку, двічі за останні хвилини першого тайму чи не впритул наближались до воріт суперників, проте успіху не досягли.

На 90-й хвилині матчу гостям таки вдалося зрівняти рахунок - перший гол для "Спортинга" забив Фреді Монтера. А вже в доданий час португальський футболіст Жоване Кабрал забив фатальний для "Ворскли" та переможний для португальців гол. 1:2 - прикра поразка полтавської команди на останніх хвилинах поєдинку.

Таким чином полтавська команда втратила очки у групі Е Ліги Європи та опинилася на третьому місці, а "Спортинг" після перемоги у двох матчах посідає другу позицію.

Під час прес-конференції тренер "Спортинга" Жозе Пазейру зазначив, що всі три заміни гравців, які на думку преси були ризикованими, він робив впевнено та продумано. Також Жозе Пазейру зазначив, що не ставив перед футболістами чіткої установки, вони просто хотіли показати майстерну гру та отримали заслужену перемогу.

А тренер "Ворскли" Василь Скачко зізнався, що засмучений поразкою на останніх хвилинах. Тренерський штаб ретельно вивчав суперника та прораховував ймовірні ходи гри до дрібниць. Не врахували, говорить, лише того, що до кінця гри може забракнути сил. За словами Скачка, у першому таймі "Ворскла" показала себе гідним суперником та справлялась з досить технічними гравцями португальської команди. Причиною ж програшу полтавський тренер називає відсутність достатньої кількості запасних гравців, які могли б додати команді свіжості.