Депутати Полтавської міськради передали Кадетський корпус у державну власність (ВІДЕО)

У разі затвердження даного рішення Кабміном та Міністерством культури, розпочнуть розробку проекту реставраційних робіт

Сьогодні, 19 жовтня, під час вісімнадцятої сесії Полтавської міськради депутати обговорили питання щодо подальшої долі Кадетського корпусу, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Передачу історичної пам'ятки з комунальної власності територіальної громади у державну власність погодили одноголосно. Далі відповідне рішення мають затвердити у Кабінеті міністрів та Міністерстві культури, після чого розроблятимуть проект реконструкції.

Державна судова адміністрація згодна виділити на відновлювальні роботи понад 200 млн грн і ввести його в експлуатацію до 2020 року, а також передбачити окремий громадський простір.

Представник благодійного фонду "Гелон" виступив з заявою про те, що безоплатна передача Кадетського корпусу Судовій адміністрації є обкраданням міста, про що він подав відповідну заяву до прокуратури. Втім депутати назвали ці слова популізмом. А очільник ГО SavePoltava Віктор Трофименко зазначив, що сьогоднішньому рішенню передувала багатомісячна кропітка робота фахівців: архітекторів, краєзнавців, юристів, по підготовці необхідної документації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава