Депутати Полтавської міськради зібрались на чергову сесію (ТРАНСЛЯЦІЯ)

У порядку денному двадцять першої сесії сьомого скликання більше півсотні питань

Сьогодні, 19 лютого, о 10:00, розпочалась двадцять перша сесія Полтавської міської ради сьомого скликання, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

У порядку денному чергової сесії більше півсотні питань, серед яких зміни до бюджету на 2019 рік, надання земельних ділянок, оздоровлення ветеранів тощо.

На сесії зареєструвались 32 з 42 депутатів і секретар міськради Олександр Шамота офіційно оголосив засідання відкритим.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 14 лютого у Кременчуці на базі Кременчуцького педагогічного ліцею відбулась двадцять четверта сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання, під час якої депутати внесли зміни до бюджету на 2019 рік.

Ухвалили рішення додатково спрямувати на утримання закладів і установ обласного підпорядкування, реалізацію обласних програм, формування бюджету розвитку 132, 5 млн грн, у тому числі понад 90,3 млн грн - на капітальні видатки. Окрім того буде профінансовано проведення капітальних ремонтів та роботи з обладнання протипожежною сигналізацією обласних закладів охорони здоров'я на 6,4 млн грн, придбано обладнання для обласних закладів соціального захисту на 3,1 млн грн тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава