Депутати Полтавської облради напередодні сесії розподіляли бюджетні кошти

Найбільше коштів депутати планують виділити на капітальні ремонти, медицину та освіту

Напередодні сесії Полтавської облради, яка відбудеться у Зінькові 12 липня, депутати обговорили розподіл бюджетних коштів для департаментів Полтавської ОДА та підрахували майбутні витрати, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

За попередніми підрахунками, всі галузі загалом потребують близько 200 млн грн. Департаменти надали депутатам орієнтовні цифри для до фінансування. Зокрема, на освітню галузь планують виділити 14,5 млн грн, на розвиток інфраструктури – 17 млн грн, на охорону здоров'я – 31,8 млн грн, а на будівельні роботи хочуть витратити найбільше коштів – 94 млн гри.

Для розвитку департаменту сім'ї, молоді і спорту просять 9 млн грн, а на соцзахист планують виділити 8,1 млн грн. На потреби у галузі культури знадобиться близько 5,3 млн грн, а інформдіяльність і комунікацію з громадськістю дофінансовуватимуть сумою у 2,7 млн грн.

На цивільний захист планують виділити 4,5 млн грн, для агропромислової галузі не пошкодують 2 млн грн, а на управління майном виділять майже півмільйона гривень.

На потреби облдержадміністрації, за попередніми підрахунками, виділять 7,4 млн грн, а для обласної ради – понад півмільйона гривень.

Цифри корегуватимуться.

Нагадаємо, 4 липня у Полтаві провели чергове засідання виконавчого комітету, на якому розподілили бюджетні кошти для потреб соціально-незахищеного населення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #облрада