Екс-мер Полтави Мамай прокоментував махінації з Єдиним державним реєстром (ВІДЕО)

Олександр Мамай запевнив, що не знає хто причетний до справи зі змінами у реєстрі, тому навіть не реагував на звинувачення

Сьогодні, 5 грудня, колишній міський голова Полтави Олександр Мамай прокоментував представникам ЗМІ скандал щодо введення його у Єдиний державний реєстр фізичних та юридичних осіб, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

"На сьогодні порушено кримінальне провадження в Міністерстві внутрішніх справ і проводиться досудове слідство у справі самоуправства. Особисто я думав, що це слідчий вносив корективи чи то до реєстратора, чи то до Мін'юсту. Тому я на ці заяви навіть не відреагував", - зазначив екс-мер.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що що 20 листопада, у ЗМІ поширили інформацію щодо внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб, відповідно до яких екс-мер Полтави Олександр Мамай має право підписувати документи від імені Полтавської міської ради.

Проте секретар міськради Олександр Шамота звернувся з заявами про вчинення злочину до поліції та СБУ. На його думку, такі дії – результат шахрайства, адже ніяких підстав для внесення змін в реєстрі немає, оскільки немає рішення суду про скасування рішення сесії про позбавлення Олександра Мамая повноважень міського голови.

21 листопада екс-мера було виведено з Єдиного державного реєстру. А 26 листопада секретар міськради, в. о. міського голови Олександр Шамота подав позов до суду щодо нещодавніх змін у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава