Головну ялинку Полтави офіційно відкриють 19 грудня

Монтаж самої ялинки на Театральній площі, огорожі та іллюмінації розпочнуть на початку грудня

Головну ялинку Полтави офіційно відкриют…

6-8 грудня розпочнеться монтаж головної ялинки Полтави на Театральній площі. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Як повідомив директор КП "Декоративні культури" Сергій Луценко, цьогоріч планують почати монтувати святкову конструкцію раніше, ніж у попередні роки. Причини ля цього – багатоетапність встановлення як ялинки, так й ілюмінації. До того, варто буде враховувати погодні умови. "Ми відповідаємо за монтаж та прикрашання новорічної ялинки, встановлення огорожі навколо конструкції. Потім відповідатимемо за благоустрій території: прибирання, очищення та вивезення снігу та охорону", – розповів Сергій Луценко.

Ялинка та іграшки залишають старими. "Близько 15-20% хвої будемо докупляти, адже, на жаль, від часу та впливу опадів, наявна хвоя трішки зіпсувалася", – додав Луценко. Розглядається можливість заміни огорожі навколо ялинки, адже минулого року її встановили нашвидкоруч, а цього року планують її зробити міцнішою. Враховуючи високу вартість ілюмінації, виникла необхідність укладення договору із ПП "Явір", тож на площі розташують також вагончик для охоронця.

Офіційне відкриття ялинки традиційно відбудеться 19 грудня.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради 13 листопада розподілили кошти за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава "Турбота" на 2019 рік. Загальна сума коштів згідно проєкту рішення становить майже 537 000 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"