Кадровий переворот у Полтавській міськраді: Мамай залишився без ще двох заступників
Наприкінці сесії міськради депутати звільнили двох заступників Мамая, змінили склад виконкому та обрали нових голів депутатських комісій
- Полтава
-
20 липня 2018 13:10

Сьогодні, 20 липня на 16 сесії Полтавської міськради сьомого скликання депутати погодили кадровий переворот, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.
Було ухвалено рішення щодо пропозиції депутата Матвійчука та Олександра Мамая звільнити з посади двох заступників мера - Андрія Ляміна та Віталія Нікіпелова. Їх відсторонять від роботи виходу з лікарняного. Також екс-заступників виключили зі складу виконкому, а разом з ними і раніше звільненого Михайла Шевченка.
Окрім того, депутати міськради проголосували за кількісний склад виконкому, який тепер складається з 17 членів замість 19. До оновленого складу за пропозицією секретаря міськради Оксани Деркач ввели депутата Олега Хардіна,
Змінили депутати керівників постійних депутатських комісій. Зокрема, замість Сергія Луценка головувати у комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики буде Артем Чубенко.
Екс-голову комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства Олександра Кудацького замінить Ліліана Белашова.
А замість Володимира Корчаки на посаду голови комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування обрали Володимира Медяника.
Нагадаємо, на сьогоднішнє засідання, як і обіцяли на погоджувальній нараді, не з'явились представники чотирьох фракцій – "БПП", "Самопомічі", "СДП" та "Рідного міста". Проте кількіості зареєстрованих депутатів (24 з 42) вистачило, щоб оголосити сесію відкритою.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру
- 21:21Кіберполіція Запоріжжя викрила хакера з Полтави, який намайнив понад $4,5 млн на чужих серверах
- 09:20Російські безпілотники пошкодили комунальне підприємство на Полтавщині
- 15:15Полтава без світла: Що сталося
- 20:59Двоє туристок з Полтавщини заблукали у горах на Прикарпатті
- 12:44Троє залізничників на Полтавщині систематично обкрадали вантажні вагони
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 15:35Посівна на фініші: Українські аграрії засіяли 94% ярих зернових та зернобобових культур
- 13:18На Полтавщині створюють мобільні блокпости: ловитимуть СЗЧшників
- 09:16Внаслідок масованої атаки на Полтавщину знищене підприємство, - ОВА (ФОТО) ФОТО
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:21У Кременчуці на Полтавщині затримали коригувальницю росіян - планувала удар по адмінбудівлі правоохоронців
- 09:27Ворожі дрони атакували Полтавщину: Спалахнули пожежі, є руйнування ФОТО
- 19:55Полтавчанина, що працював на ворога, взяли під варту
- 22:22Обіцяв шлюб, та натомість видурював гроші: На Полтавщині затри мали іноземця-шахрая
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:22Xiaomi 14T Pro — технології без компромісів Актуально