Кадровий переворот у Полтавській міськраді: Мамай залишився без ще двох заступників

Наприкінці сесії міськради депутати звільнили двох заступників Мамая, змінили склад виконкому та обрали нових голів депутатських комісій

Сьогодні, 20 липня на 16 сесії Полтавської міськради сьомого скликання депутати погодили кадровий переворот, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Було ухвалено рішення щодо пропозиції депутата Матвійчука та Олександра Мамая звільнити з посади двох заступників мера - Андрія Ляміна та Віталія Нікіпелова. Їх відсторонять від роботи виходу з лікарняного. Також екс-заступників виключили зі складу виконкому, а разом з ними і раніше звільненого Михайла Шевченка.

Окрім того, депутати міськради проголосували за кількісний склад виконкому, який тепер складається з 17 членів замість 19. До оновленого складу за пропозицією секретаря міськради Оксани Деркач ввели депутата Олега Хардіна,

Змінили депутати керівників постійних депутатських комісій. Зокрема, замість Сергія Луценка головувати у комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики буде Артем Чубенко.

Екс-голову комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства Олександра Кудацького замінить Ліліана Белашова.

А замість Володимира Корчаки на посаду голови комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування обрали Володимира Медяника.

Нагадаємо, на сьогоднішнє засідання, як і обіцяли на погоджувальній нараді, не з'явились представники чотирьох фракцій – "БПП", "Самопомічі", "СДП" та "Рідного міста". Проте кількіості зареєстрованих депутатів (24 з 42) вистачило, щоб оголосити сесію відкритою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава