ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кадровий переворот у Полтавській міськраді: Мамай залишився без ще двох заступників

Наприкінці сесії міськради депутати звільнили двох заступників Мамая, змінили склад виконкому та обрали нових голів депутатських комісій

Depo.
20 липня 2018 13:10
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 20 липня на 16 сесії Полтавської міськради сьомого скликання депутати погодили кадровий переворот, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Було ухвалено рішення щодо пропозиції депутата Матвійчука та Олександра Мамая звільнити з посади двох заступників мера - Андрія Ляміна та Віталія Нікіпелова. Їх відсторонять від роботи виходу з лікарняного. Також екс-заступників виключили зі складу виконкому, а разом з ними і раніше звільненого Михайла Шевченка.

Окрім того, депутати міськради проголосували за кількісний склад виконкому, який тепер складається з 17 членів замість 19. До оновленого складу за пропозицією секретаря міськради Оксани Деркач ввели депутата Олега Хардіна,

Змінили депутати керівників постійних депутатських комісій. Зокрема, замість Сергія Луценка головувати у комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики буде Артем Чубенко.

Екс-голову комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства Олександра Кудацького замінить Ліліана Белашова.

А замість Володимира Корчаки на посаду голови комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування обрали Володимира Медяника.

Нагадаємо, на сьогоднішнє засідання, як і обіцяли на погоджувальній нараді, не з'явились представники чотирьох фракцій – "БПП", "Самопомічі", "СДП" та "Рідного міста". Проте кількіості зареєстрованих депутатів (24 з 42) вистачило, щоб оголосити сесію відкритою.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про новини Полтави читайте на Depo.Полтава