"Ліквідація" МАФів: У Полтаві продовжують демонтувати незаконні кіоски

Інспекція по контролю за благоустроєм прибрала МАФ, де ремонтували взуття, по вулиці Великотирнівській, 30

Сьогодні, 18 квітня, з самого ранку у Полтаві Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжила демонтувати МАФи, встановлені без відповідного дозволу, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Першим прибрали незаконний кіоск з ремонту взуття по вулиці Великотирнівській, 30. 

Після цього демонтували тимчасову споруду по вулиці Героїв Сталінграду, 28.  За словами очільника Інспекції з контролю за благоустроєм Антона Тонконога, серед підприємців є ті, що самовільно прибирають кіоски на вимоги приписів, але згодом встановлюють їх у інших місцях без погодження з міською радою.

Антон Тонконог розповів, що 18 квітня також планують "ліквідувати" МАФ на перехресті вулиць Матросова та Європейської.

На відео - очільник Інспекції з контролю за благоустроєм Антон Тонконог

ФОТО, ВІДЕО/ Сергій Колодій

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 8 квітня у Полтаві Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста демонтувала два кіоски по вулиці Новий Базар, 13, які було встановлено без відповідного дозволу. 

Також нагадаємо, що 21 березня у Полтаві інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста демонтувала МАФ на перехресті вулиць 23 Вересня та Івана Мазепи, поблизу зупинки громадського транспорту "23 Вересня".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава