На капітальний ремонт у Полтавській обласній лікарні відновного лікування витратять майже 1,5 млн грн

Підрядники мають до 31 грудня поточного року відремонтувати вхідну групу стаціонару і приймальне відділення лікарні 

На капітальний ремонт у Полтавській обла…
ФОТО/ Офіційний сайт Полтавської обласної лікарні відновного лікування

9 жовтня Полтавська обласна клінічна лікарня відновного лікування (розташована на вулиці Шевченка, 10) оголосила тендер на капітальний ремонт вхідної групи стаціонару і приймального відділення комунального підприємства. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, пише Depo.Полтава.

Очікувана вартість робіт – майже 1,5 млн грн. Згідно умов тендеру, підрядники мають замінити вікна та двері, влаштувати підвісну стелю, побудувати пандус, сходи та ганок, встановити поручні, влаштувати тротуари з бетонних плит.

Пропозиції для участі в торгах прийматимуть до 29 жовтня, а вже наступного дня відбудеться аукціон. Ремонтні роботи мають завершити до 31 грудня 2019 року.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що у Полтаві триває капітальний ремонт обласної клінічної лікарні, на який спрямували 36 млн грн з обласного бюджету. На п'ятому поверсі хірургічного корпусу вже відкрили нові приміщення. Торакальне та хірургічне відділення запрацювали вже з 9 жовтня. У обласній лікарні відремонтували та перепланували приміщення, замінили всі мережі, змонтували припливно-витяжну вентиляційну систему та встановили сучасну апаратуру, і це лише частина виконаних робіт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook