На Полтавщині до кінця квітня відкриють перші сільські амбулаторії за програмою "Доступна медицина"

Будівництво амбулаторій на 30% фінансують з міського бюджету, а решта коштів - з державної "кишені"

На Полтавщині в рамках програми "Доступна медицина" заплановано будівництво 27 сучасних амбулаторій, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську ОДА.

У деяких медзакладах роботи продовжуються, а є й ті, що перебувають на завершальній стадії. Одна з таких амбулаторій розташована у Дмитрівці, вона підпорядкована Горішньоплавнівській міській раді. Там підрядники зробили покрівлю, підлогу і змонтувала перегородки, вже незабаром перейдуть до внутрішніх робіт.

Будівництво амбулаторій на 30% фінансується із місцевого бюджету, решта коштів - з державного. Нові амбулаторії будують енергоефективними і відповідатимуть державним стандартам. Їх оснастять сучасним обладнанням для лікування й діагностики різних захворювань, а вхід у приміщення буде зручним для людей з інвалідністю. Також придбають службові автомобілі для невідкладної допомоги.

До кінця квітня Полтавська ОДА планує відкрити амбулаторії у селах Дмитрівка Горішньоплавнівської міської ради, Новооржицьке Оржицького району і Михайлики Шишацької ОТГ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава