На Полтавщині браконьєри завдали біоресурсам збитків на суму близько 3,5 млн грн

В рамках операції "Нерест", яка тривала з 1 квітня по 10 червня, правоохоронці притягнули до відповідальності 380 рибалок

На Полтавщині в рамках операції "Нерест", яка тривала з 1 квітня по 10 червня, викрили 48 кримінальних правопорушень, пов'язаних з незаконним рибним промислом. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на відділ комунікації обласної поліції.

Рибалки-порушники завдали біоресурсам збитків на загальну суму близько 3,5 млн грн. За виявленими фактами вилучено понад 3 тонни незаконного улову, 20 човнів та 534 заборонених знарядь лову.

До адміністративної відповідальності притягнули 380 браконьєрів. Зокрема, 279 осіб грубо порушили правила рибальства, 21 особу притягли до відповідальності за порушення порядку придбання чи збуту риби, 48 – не дотримувалися правил продажу на ринках, а 32 - торгували рибою з рук у невстановлених місцях.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 21 квітня на водосховищі Сулинської затоки (Кременчуцьке водосховище), поблизу с. Липове, Глобинського району Полтавщини рибпатрульні під час рейду виявили та вилучили з водойми 63 сітки, загальною довжиною 4 410 м, з яких дістали 1 026 кг риби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава