На Полтавщину з робочим візитом прибув Володимир Гройсман

Прем'єр-міністр у Кременчуці відвідає "АвтоКрАЗ" та Крюківський вагонобудівний завод і проведе засідання Національного комітету з промислового розвитку України
Depo.
1 грудня 2016 12:10
ФОТО: depo.ua
На Полтавщину з робочим візитом прибув Володимир Гройсман
На Полтавщину з робочим візитом прибув Володимир Гройсман

1 грудня у Полтавській області з робочим візитом перебуває Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Керівник уряду приїде до Кременчука, щоб ознайомитися з виробничими потужностями та зразками продукції двох найбільших машинобудівних підприємств Полтавщини — ПАТ "АвтоКрАЗ" та ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод".  

Нагадаємо, що продукція "АвтоКрАЗу" на сьогодні постачається силовим структурам країни — Збройним силам, Нацгвардії, Державній прикордонній службі, ДСНС. "КрАЗи" успішно "воюють" на сході України. Окрім того, підприємство виробляє техніку для комунального та дорожнього господарства, підприємств нафтогазового, гірничо-видобувного  комплексів України та країн СНД. І звісно ж, на експорт.

ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" із 2013 року виконує контракти з модернізації вагонів метро КП "Київський метрополітен". А минулого місяця нарешті було підписано контракт із Укрзалізницею на поставку 350 вантажних піввагонів.

Під час візиту Прем'єра говоритимуть і про підтримку вітчизняного промислового комплексу та стратегію розвитку галузі. Адже у Кременчуці сьогодні відбудеться виїзне засідання Національного комітету з промислового розвитку України. Рішення про його створення та відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 11 жовтня 2016 року.

Створенню Комітету передували декілька місяців активної роботи, в якій брали участь і промисловці Полтавщини та голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Нагадаємо, востаннє голова уряду був на Полтавщині наприкінці вересня цього року. Тоді він особисто проінспектував ремонт дорожнього покриття на 58-му кілометрі автодороги державного значення Полтава — Олександрія.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".