Олександр Мамай буде судитись за крісло міського голови Полтави

Колишній мер звернеться до суду з заявою про нелегітимність позачергової сесії міськради 14 вересня

Сьогодні, 24 вересня під час прес-конференції звільнений міський голова Олександр Мамай заявив, що буде судитись за "мерське" крісло, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

На початку Мамай привітав присутніх з Днем міста та зазначив, що не прийшов на свято "Полтава вишивана", аби не чинити провокацій.

Вже завтра, 25 вересня він планує подати позов до суду щодо нелегітимності позачергової сесії міської ради 14 вересня, під час якої депутати проголосували за його відставку. За словами Мамая, 27 серпня він призначив засідання сесії на 21 вересня і його не мали права скасовувати.

"Я сам пропонував депутатам у законний спосіб висловити мені недовіру на сесії 21 вересня, проте мене ніхто не почув. Питання про мою відставку у порядку денному позачергової сімнадцятої сесії не було, все це вирішували на словах. Проте були перерви, під час яких мене могли запросити та вислухати пояснення з цього приводу. Я впевнений, що переконав би декількох депутатів", - зазначив Олександр Мамай.

Нагадаємо, 21 вересня Олександр Мамай визнав, що він більше не є міським головою Полтави. Екс-мер зазначив, що не з'явився на анонсовану ним сесію, яка мала відбутись о 10:00, оскільки його вже офіційно звільними з посади, за даними Єдиного державного реєстру Мін'юсту.

Також Depo.Полтава повідомляв, що 20 вересня Олександр Шамота похизувався новою печаткою міської ради та опублікував витяг з Єдиного державного реєстру Мін'юсту про своє офіційне призначення на посаду виконуючого обов'язки міського голови.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава