Останній дзвоник: Полтавські школи провели випускників у доросле життя

24 травня у школах Полтави відбулись урочистості з нагоди завершення 2018-2019 навчального року

24 травня у школах Полтави урочистий день - свято останнього дзвоника. Зворушливо і незабутньо відбулось завершення навчального року 2018-2019 у Полтавській ЗОШ №11, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

 

Директор школи Валентина Олійніченко привітала випускників, які відсьогодні стануть на стежку дорослого життя, а "першачкам" побажала гарного відпочинку і наснаги у наступному навчальному році. Також директорка нагородила учнів грамотами та кубками за перемоги в олімпіадах і активну участь в позашкільних заходах.

Перші вчителі теж привітали випускників. А першокласники влаштували для них розважальну програму: вражали драйвовими танцями, віршами і піснями.

Після цього схвильовані випускники закружляли у вальсі, але не обійшлося без сюрпризів. Після традиційного повільного танцю з партнерами-однокласиками дівчата влаштували на шкільному ґанку справжнє шоу з сучасною постановкою. 

І ось настала найочікуваніша мить - пролунав останній дзвоник.  Мами випускників вишикувались у "живий ланцюг" з рушниками, через які вчителі символічно відпустили своїх випускників у доросле життя. Варто зауважити, що цьогоріч у ЗОШ №11 відмовились від традиції запускати у небо гелієві кульки, аби не шкодити довкіллю.

Після урочистостей випускники продовжили святкувати. Аби незабутньо провести останній день у школі, дехто навіть орендував тролейбус.

ФОТО, ВІДЕО/ Ангеліна Тихоненко

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава