Плавці-паралімпійці з Полтавщини продовжують "збирати" медалі на Чемпіонаті світу

У другий день Чемпіонату світу з паралімпійського плавання представники Полтавщини завоювали дві бронзові нагороди

Плавці-паралімпійці з Полтавщини продовж…
ФОТО/ Національний комітет спорту інвалідів України

11 вересня у Лондоні другий день триває Чемпіонат світу з паралімпійського плавання, на якому представники Полтавщини завоювали ще дві медалі. Про це повідомили на офіційному сайті Національного комітету спорту інвалідів України, пише Depo.Полтава.

Дебютант змагань Олексій Вірченко став бронзовим призером у 100-метровому запливі  на спині (клас S13 - спортсмени з порушенням зору). А спортсмен Ярослав Денисенко  взяв "бронзу" у 100-метрівці батерфляєм (клас S12 - спортсмени з порушенням зору).

Загалом паралімпійська збірна України виборола у другий змагальний день 10 медалей: дві золоті, три срібні та п'ять бронзових.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 10 вересня у Лондоні стартував Чемпіонат світу з паралімпійського плавання, на якому вже встигли проявити себе представники Полтавщини. Ярослав Денисенко став кращим на дистанції 100 м на спині, а Євгеній Богодайко завоював "срібло" на дистанції 50 м батерфляєм.