"Полтаватеплоенерго" запевняє, що готове до початку опалювального сезону

На останній тиждень вересня заплановані пробні пуски тепла

"Полтаватеплоенерго" запевняє, що готове…

"Полтаватеплоенерго" готове розпочати опалювальний сезон у Полтаві. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на пресслужбу комунального підприємства.

"На сьогодні підготовка до наступного опалювального періоду майже завершена: виконано поточний ремонт обладнання 90 котелень і теплогенераторних, 28 центральних теплових пунктів (ЦТП), гідравлічні випробування майже 214 км мереж теплопостачання, що перебувають на балансі підприємства. До кінця вересня триватимуть завершальні роботи на мережах опалення та гарячого водопостачання. Адже, за підрахунками фахівців комунального підприємства, відсоток зношеності мереж теплопостачання перевищує 60%, тому аварійні пориви виникають досить часто" – зазначив головний інженер "Полтаватеплоенерго" Володимир Пасічко

Традиційно на останній тиждень вересня заплановані пробні пуски тепла, вже розроблено відповідний графік.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 3 червня в Полтавській облраді відбулось заключне засідання конкурсної комісії, яка мала визначитись із кандидатом на посаду генерального директора обласного комунального підприємства "Полтаватеплоенерго". Після обговорення кожної з програм претендентів на посаду очільника підприємства конкурсна комісія більшістю голосів підтримала Олександра Олексенка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook