Полтавці лідирують на чемпіонаті України з веслування

Полтавські веслувальники зібрали дев'ять медалей за да дні чемпіонату України

Полтавці лідирують на чемпіонаті України…

З 2 липня у Дніпрі триває особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Федерації каное України.

Близько 200 спортсменів з усієї України змагаються за звання кращих, за підсумками чемпіонату відберуть веслувальників, які представлятимуть країну на змаганнях Європи та світу.

Серед лідерів – полтавські спортсмени, протягом двох днів вони зібрали дев'ять комплектів медалей. Дмитро Янчук та Тарас Міщук у каное-двійці на 1000-метрівці впевнено обігнали екіпаж противників, а також перемогли на дистанції 500 метрів. У каное-одиночці кращим також став полтавський спортсмен Павло Алтухов. У чоловічій каное-четвірці полтавці фінішували у всіх трьох призових екіпажах.

Сьогодні, 4 липня вихованці веслувальних шкіл Полтавщини боротимуться за 20 медалей.