Полтавець Олександр Хижняк виборов "золото" Міжнародного турніру з боксу

Також "Полтавського танка" визнали кращим боксером змагань, що проходили у Тбілісі

Полтавець Олександр Хижняк виборов "золо…

Полтавський спортсмен Олександр Хижняк здобув чергову перемогу, цього разу - на міжнародному турнірі з боксу, що проходив у Тбілісі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Федерації боксу України.

"Полтавський танк" завоював золоту медаль у ваговій категорії 75 кг. Окрім того, Хижняка визнали кращим боксером турніру.

Повернувся зі змагань переможцем і кременчуцький спортсмен Віктор Вихрист, він забрав "золото" у ваговій категорії +91 кг.

У Міжнародному турнірі брали участь збірні України, Грузії, Азербайджану, Білорусі, Вірменії та Росії. Українська команда виборола 15 нагород, серед яких п'ять золотих медалей, чотири срібні та шість бронзових нагород.

Нагадаємо, у квітні Олександр Хижняк став переможцем Всеукраїнської урочистої церемонії "Герої спортивного року – 2017", яку ще називають "спортивним Оскаром". Боксера відзначили в номінації "Найкращий спортсмен року" та нагородили грошовою премією у розмірі 75 тисяч гривень.