Полтавська облрада не дала грошей "Полтававодоканалу", комунальники погрожують перекрити воду

Депутати з декількох спроб не змогли ухвалити рішення про надання додаткових коштів  обласному комунальному підприємству "Полтававодоканал", тому Василь Воротінцев заявив про ймовірне обмеження або й навіть припинення водопостачання

Полтавська облрада не дала грошей "Полта…

Під час позачергової сесії Полтавської обласної ради, яка відбувається 12 березня, депутати розглянули питання про додаткове виділення обласному комунальному підприємству "Полтававодоканал" 17 млн грн. Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Після першого провального голосування, голова облради Олександр Біленький запросив до трибуни очільника ПОКП "Полтававодоканал" Василя Воротінцева. Він розповів, на які цілі потрібні кошти. За словами Воротінцева, у Полтаві просто катастрофічна ситуація з каналізаційними колекторами, більшість з яких побудовані ще у 50-60 роках. Протягом останній трьох років у Полтаві сталося 72 провали колекторів. Лише за останні десять днів виникло шість провалів. 

За словами очільника "Полтававодоканалу", ситуація вкрай критична. Зараз підприємство виходить зі скрути своїми силами: будує обвідні каналізаційні проводи, і за допомогою каналізаційних насосів відкачує нечистоти. Через це втрачається багато коштів, зазначив Воротінцев, зокрема на електроенергію. На сьогоднішній день "Полтававодоканал" переробляє понад 50 000 тон стоків за день і скидає їх у річку. У зв'язку з загальнодержавним карантином на додаткове знезаражування стоків необхідно близько 750-800 тис. грн на місяць. Очільник "Полтававодоканалу" сказав,  що якщо влада не виділить гроші, підприємство буде змушене обмежити подачу води полтавцям або й навіть припинити, а це може спричинити екологічну катастрофу. 

На вимогу окремих депутатів Олександр Біленький декілька разів повторно ставив дане рішення на голосування, але його так і не ухвалили. В сесійній залі також піднімали питання про передачу ПОКП "Полтававодоканал" на баланс Полтави, але ніяких рішень з цього приводу депутати не ухвалювали. 

Фото, відео: Depo.Полтава 

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 12 березня, під час позачергової сесії Полтавської обласної ради, депутати виділили 5,2 млн грн на порятунок з кризи комунального підприємства-банкрута "Полтавафарм".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"