Полтавська РДА незаконно віддала в оренду землі вартістю близько 7 млн грн

Договори про встановлення земельного сервітуту уклали поза обов'язкового аукціону

Полтавська РДА незаконно віддала в оренд…

Прокуратура Полтавщини повернула у власність держави земельні ділянки загальною площею майже 32 га і вартістю близько 7 млн грн. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на пресслужбу обласної прокуратури.

Полтавська РДА уклала договори про встановлення земельного сервітуту на земельні ділянки сільськогосподарського призначення поза проведення обов'язкового аукціону. Згідно закону право на оренду землі здійснюється на конкурентних засадах за результатами земельних торгів.

Окрім того, відповідно до вимог статті 136 ЗК України вартість земельної ділянки та розмір орендної плати визначається за результатами виготовлення та затвердження нормативної або експертної грошової оцінки земельної ділянки відповідно до вимог Закону України "Про оцінку земель". Однак нормативна або експертна грошова оцінка земельних ділянок не здійснювалася.

Прокурори скерували до суду заяву з вимогою повернути державі вказані земельні ділянки і позов було задоволено в повному обсязі.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини вимагала повернути державі земельну ділянку водного фонду вартістю понад 100 000 грн, яку незаконно передали у приватну власність для будівництва житлового будинку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook