Полтавські перевізники вимагають підняти вартість проїзду до 8 гривень (ВІДЕО)
Олександр Шамота запевнив, що у 2018 році тарифи за проїзд у громадському транспорті піднімати не будуть
- Полтава
-
28 вересня 2018 12:20

Сьогодні, 28 вересня секретар Полтавської міськради Олександр Шамота розповів про протистояння влади та приватних перевізників через тарифи за проїзд у громадському транспорті, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.
За словами Олександра Шамоти, рішенням суду ціна за проїзд має бути дві та чотири гривні і на це є відповідне роз'яснення. А невиконання рішення перевізниками буде вважатись порушенням умов договору між ними та Полтавською міськрадою і може стати причиною для розірвання угоди.
Проте до таких категоричних методів Олександр Шамота пообіцяв вдаватись в останню чергу, у разі злісного невиконання рішення суду. Також секретар міськради зазначив, що перевізники вимагають підвищити тарифи до 7-8 гривень, проте у 2018 році це питання навіть не братимуть до уваги, а вже у наступному висунуть на розгляд.
Нагадаємо, 28 вересня під час засідання виконкому Полтавської міської ради на відшкодування коштів перевізникам за пасажирів-пільговиків з 8 по 31 серпня з міського бюджету виділили 8 млн 650 тис. 418 грн.
Секретар міськради Олександр Шамота зазначив, що представники влади виконали всі умови, які висунули перевізники, аби пільгові категорії населення мали змогу їздити безкоштовно, компромісу чекають і зі зворотнього боку.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:33Російський удар по Крюківському залізничному мосту через Дніпро: Потяги курсуватимуть зі змінами маршруту
- 09:50 Рашисти поцілили в залізничний міст на Полтавщині: Є проблеми з рухом потягів
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 11:39Студента, що наводив російські ракети і дрони на центральні регіони України, затримала СБУ
- 11:36У Полтаві відкривають "Парк Легенд" із "живими" велетнями та тролями ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 11:37Полтавчанин намагався ввезти в Україну колекцію монет XIX-XX століть (ФОТО) ФОТО
- 12:30Скандальний банк через суд "рейдерить аграрне підприємство на Полтавщині, — ЗМІ
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 23:45На Полтавщині через негоду зникло світло
- 20:25На Полтавщині копачі випадково знайшли бивень мамонта ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 12:48Під час комбінованого удару по Полтавщині було уражено газотранспортну та нафтопереробну інфраструктуру, - Міненерго
- 11:18Після російського обстрілу в Кременчуці знаходять нерозірвані касетні боєприпаси, — мер