Полтавські перевізники вимагають підняти вартість проїзду до 8 гривень (ВІДЕО)

Олександр Шамота запевнив, що у 2018 році тарифи за проїзд у громадському транспорті піднімати не будуть
 

Полтавські перевізники вимагають підняти…

Сьогодні, 28 вересня секретар Полтавської міськради Олександр Шамота розповів про протистояння влади та приватних перевізників через тарифи за проїзд у громадському транспорті, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За словами Олександра Шамоти, рішенням суду ціна за проїзд має бути дві та чотири гривні і на це є відповідне роз'яснення. А невиконання рішення перевізниками буде вважатись порушенням умов договору між ними та Полтавською міськрадою і може стати причиною для розірвання угоди.

Проте до таких категоричних методів Олександр Шамота пообіцяв вдаватись в останню чергу, у разі злісного невиконання рішення суду. Також секретар міськради зазначив, що перевізники вимагають підвищити тарифи до 7-8 гривень, проте у 2018 році це питання навіть не братимуть до уваги, а вже у наступному висунуть на розгляд.

Нагадаємо, 28 вересня під час засідання виконкому Полтавської міської ради на відшкодування коштів перевізникам за пасажирів-пільговиків з 8 по 31 серпня з міського бюджету виділили 8 млн 650 тис. 418 грн.

Секретар міськради Олександр Шамота зазначив, що представники влади виконали всі умови, які висунули перевізники, аби пільгові категорії населення мали змогу їздити безкоштовно, компромісу чекають і зі зворотнього боку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook