"Полтавський танк" Хижняк виборов "золото" Міжнародного боксерського турніру

Титулований боксер Олександр Хижняк став кращим у ваговій категорії 75 кг на змаганнях у Болгарії

"Полтавський танк" Хижняк виборов "золот…

Полтавський боксер Олександр Хижняк виборов золоту медаль 71-го міжнародного турніру найвищої категорії "Странджа-2020", який відбувався у Болгарії. Про це повідомили на офіційному сайті Федерації боксу України, пише Depo.Полтава.

"Полтавський танк" виступає у ваговій категорії 75 кг. У фінальному поєдинку він переміг білоруського боксера Вадима Панкова.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що титулований боксер з Полтави Олександр Хижняк увійшов до комісії атлетів Міжнародної боксерської Асоціації. За результатами голосування членів Міжнародної асоціації боксу (AIBA), кандидатуру "полтавського танка" підтримала більшість. Член виконавчого комітету AIBA Володимир Продивус привітав спортсмена і зазначив, що своїм досвідом Хижняк допоможе зробити бокс "кращим, вищим та сильнішим" спільно з іншими найсильнішими боксерами світу.