"Полтавський танк" Олександр Хижняк став кращим спортсменом вересня в Україні

Після виступу на чемпіонаті світу Національний олімпійський комітет визнав боксера Олександра Хижняка кращим спортсменом вересня

"Полтавський танк" Олександр Хижняк став…

Національний олімпійський комітет визнав 22-річного полтавського боксера Олександра Хижняка кращим спортсменом вересня в Україні, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу НОК.

Таке звання Хижняк отримав через свій виступ на чемпіонаті світу, що відбувся в німецькому Гамбурзі. Боксер здобув "золото" у ваговій категорії до 75 кг. Окрім того, його визнали найкращим боксером турніру серед усіх вагових категорій.

А батько та наставник Хижняка отримав звання найкращого тренера місяця.

Нагадаємо, у вересні боксер з Полтави Олександр Хижняк став чемпіоном світу у ваговій категорії до 75 кг. "Полтавський танк" у фіналі світової першості в Німеччині впевнено переміг казахського спортсмена і завоював "золото".

В стартовому поєдинку Чемпіонату світу-2017 Олександр Хижняк здолав боксера зі Словаччини з рахунком 4:0.

У чвертьфіналі з рахунком 4:1 полтавець здолав представника Англії Бенджаміна Вайтакера, а у півфіналі американця Іслі.

У червні 2017 року Олександр Хижняк став чемпіоном Европи з боксу у ваговій категорії до 75 кг.

До того ж, Хижняк занесений до національного реєстру рекордів, як боксер, який здобув найбільшу кількість титулів за 330 днів (6 титулів).